Lampa wisząca TANGO CLEAR 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria Tango to nowoczesna kolekcja stworzona przez polską markę MiLAGRO. Znak rozpoznawczy tej linii to efektowny, szklany klosz w kształcie odwróconego kielicha. Oprawa w zależności od wersji kolorystycznej klosza może eksponować źródło światła lub je przysłaniać. Lampy z tej kolekcji całkowicie odmienią wnętrze nadając mu niezwykłej klasy i stylu. Ta wytworna seria najlepiej będzie prezentować się w salonie oraz sypialni, a także w różnego rodzaju lokalach usługowych z branży beauty czy hotelach. Linia składa się z dwóch modeli lamp: z jednym kloszem lub trzema kloszami, których przewody umieszono na wspólnej, prostokątnej rozecie.
Lampy z linii Tango w kolorze złotym będą idealnym uzupełnieniem wnętrz w stylu glamour. Złocista, połyskująca obudowa klosza daje niesamowity efekt, który sprawia, że pomieszczenie nabiera blasku. Z kolei dwa pozostałe odcienie transparentny oraz przypalany, dzięki uniwersalnym barwom pozostawiają dowolność aranżacyjną. Serię Tango można zastosować w kilku pomieszczeniach, tworząc spójną całość. Elegancka kolekcja to niezastąpiona ozdoba, która nie tylko rozświetli wnętrze, ale także będzie stanowiła wspaniały dodatek. Model z trzema kloszami dobrze sprawdzi się tuż nad stołem w jadalni, którego blat odpowiednio doświetli. Natomiast pojedyncza lampa idealnie wkomponuje się w wystrój mniejszego, pokoju gdzie nie ma potrzeby montować mocnego światła.
Tango - niecodzienna propozycja od polskiej marki MiLAGRO
Kolekcja Tango została stworzona z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu jest odporna na zabrudzenia czy uszkodzenia. Połączenie metalu ze szkłem sprawia, że seria ta jest kwintesencją nieprzesadzonej elegancji. Wszystkie modele z tej serii posiadają możliwość regulacji przewodu, co powoduje, że można je zamontować w dowolnym miejscu dostosowując jedynie wysokość.
Lampy z linii Tango wyposażone są w miejsce na jedno źródło światła typu E14 o mocy 40 W (do kupienia osobno). Dodatkowo lampy z tej serii zostały objęte gwarancją producenta, która trwa przez 24-miesiące.
W skład tej wyjątkowej kolekcji wchodzą następujące lampy:
lampa wisząca z jednym źródłem światła z transparentnym kloszem ML6163
lampa wisząca z jednym źródłem światła z szarym, przypalanym kloszem ML6165
lampa wisząca z jednym źródłem światła ze złotym kloszem ML6167
lampa wisząca z trzema źródłami światła z transparentnym kloszem ML6164
lampa wisząca z trzema źródłami światła z szarym, przypalanym kloszem ML6166
lampa wisząca z trzema źródłami światła ze złotym kloszem ML6168
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA NETTO | 2.24kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 3.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| RODZINA LAMP | TANGO |
| MOC | 3xE14 40W |
| KOLOR | Czerń / Chrom |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
