Lampa wisząca Sola dia 380 black 1xE27 / 8857
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Sola Black to nowoczesne oświetlenie o wyrazistym, loftowym charakterze, które doskonale podkreśli styl wnętrza. Jej czarna, ażurowa forma przyciąga uwagę i nadaje przestrzeni designerskiego wyglądu, zachowując przy tym lekkość i subtelność.
Otwarta konstrukcja klosza sprawia, że światło swobodnie rozchodzi się po pomieszczeniu, tworząc ciekawy efekt świetlny oraz przyjemną atmosferę. Widoczne źródło światła dodatkowo podkreśla industrialny styl lampy i pozwala na stworzenie unikalnej aranżacji.
Model ten świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy przestrzeniach komercyjnych, gdzie stanie się nie tylko źródłem światła, ale również efektownym elementem dekoracyjnym. Idealnie wpisuje się w aranżacje loftowe, nowoczesne i minimalistyczne, dodając im charakteru i elegancji.
Dane techniczne
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarmy |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 125 cm |
| Zasialnie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 38 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
