Lampa wisząca Saturno Black 100W LED mezzanine
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4000Lm |
| MOC | 100W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - 001 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 86 |
| RODZINA LAMP | SATURNO |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 4.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 101 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA BRUTTO | 8kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 1200-3500mm |
