Lampa wisząca STUDIO WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| RODZINA LAMP | STUDIO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 210 mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.75kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 1.17kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
