Lampa wisząca STAR 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 350mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY / NIEBIESKI |
| RODZINA LAMP | NOWE DZIECIĘCE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
