Lampa wisząca SOOL brown 5xE27 / 1952
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca SOOL 1952 w kolorze brown to elegancka i funkcjonalna oprawa świetlna, która łączy minimalistyczny design z mocnym oświetleniem. Dzięki pięciu źródłom światła E27 doskonale sprawdza się w większych przestrzeniach, takich jak salon, jadalnia, kuchnia czy przestrzenie komercyjne.
Owalne klosze w ciepłym brązowym odcieniu subtelnie kierują światło w dół, tworząc przytulny i harmonijny nastrój w pomieszczeniu. Model pozwala na zastosowanie żarówek o dowolnej mocy i barwie – klasycznych, dekoracyjnych lub energooszczędnych LED.
Lampa wisząca SOOL brown 5×E27 1952 to stylowe oświetlenie, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem, wprowadzając do wnętrza elegancję i przytulny klimat.
Dane techniczne
| KOLOR | brązowy |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 max 15W LED |
| Wysokość | 110 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 59 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Zasialnie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | brązowy |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 59 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
