Lampa wisząca SOMBRA MIX 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SOMBRA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 1.43kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-900mm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 3xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
