Lampa wisząca SOLO SAWN BLACK / PATINATED WOOD 3x mini GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bogata kolekcja lamp SOLO polskiej marki MiLAGRO to ukłon w stronę miłośników geometrycznych kształtów. W skład tej rodziny produktów wchodzi 6 modeli w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Do wyboru są pojedyncze, potrójne i pięcioelementowe lampy wiszące, kinkiet oraz lampy sufitowe na prostokątnej listwie z trzema oraz pięcioma źródłami światła. Każda z propozycji posiada oprawy w formie prostopadłościanu z drewnianymi detalami i wyraźną strukturą powierzchni.
Eleganckie, minimalistyczne lampy SOLO idealnie wpiszą się w klimat nowoczesnych wnętrz, wykończonych szlachetnymi surowcami i designerskimi dodatkami. Potrójne i pięcioelementowe lampy wiszące znakomicie będą się prezentowały nad drewnianym stołem w jadalni lub stylową wyspą z granitowym blatem w kuchni. Niewielkie kinkiety to z kolei doskonała opcja na podświetlenie ściany z multimediami lub domowej galerii zdjęć, a także rozjaśnienie wnęki w sypialni. Szczególnie interesujący efekt wizualny można osiągnąć, łącząc różne lampy SOLO w ramach jednej przestrzeni, np. montując je w salonie połączonym z kuchnią i jadalnią.
Rodzina lamp SOLO – jakość Made in Poland
Efektowne, geometryczne lampy z kolekcji SOLO to dzieło projektantów i techników polskiej marki MiLAGRO. Wszystkie modele z tej rodziny powstają z najlepszych materiałów w krajowych zakładach produkcyjnych, gdzie poddawane są surowej kontroli jakości. Dzięki temu efekt końcowy jest zachwycający, a same lampy są trwałe i niezwykle wytrzymałe.
Lampy z kolekcji SOLO dostosowane są do źródeł światła typu GU10.
W kolekcji SOLO znaleźć można następujące modele lamp:
• Lampa wisząca pojedyncza, w kolorze czarnym MLP7469
• Lampa wisząca potrójna, w kolorze czarnym MLP7470
• Lampa wisząca z 5 źródłami światła, w kolorze czarnym MLP7471
• Kinkiet w kolorze czarnym MLP7472
• Lampa sufitowa potrójna, w kolorze czarnym MLP7473
• Lampa sufitowa z 5 źródłami światła, w kolorze czarnym MLP7474
• Lampa wisząca pojedyncza, w kolorze białym MLP7475
• Lampa wisząca potrójna, w kolorze białym MLP7476
• Lampa wisząca z 5 źródłami światła, w kolorze białym MLP7477
• Kinkiet w kolorze białym MLP7478
• Lampa sufitowa potrójna, w kolorze białym MLP7479
• Lampa sufitowa z 5 źródłami światła, w kolorze białym MLP7480
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | mini GU10 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 2.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 330mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| RODZINA LAMP | SOLO |
| MOC | 3x mini GU10 |
| KOLOR | PRZECIERANY CZARNY / DREWNO PATYNOWANE |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
