Lampa wisząca SOHO BLACK 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezwykła kolekcja SOHO to kolejny przykład nowoczesnego podejścia do designu, reprezentowanego przez polską markę MiLAGRO. W skład tej rodziny wchodzą dwie lampy wiszące w kolorze złota i czerni, które na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo niepozornie, jednak po bliższym przyjrzeniu oszałamiają liczbą detali. Ich okrągłe, przypominające obręcze klosze, stworzone zostały bowiem z dziesiątek starannie wyciętych i ułożonych w misterny wieniec figur geometrycznych: kół i wielokątów o różnych rozmiarach i średnicach.
Lampy wiszące z kolekcji SOHO to prawdziwa gratka dla miłośników niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych, łączących w sobie zarówno maksymalną funkcjonalność, jak i wyjątkową oryginalność formy. Oświetlenie z tej linii śmiało można bowiem porównać do dzieła sztuki użytkowej: abstrakcyjnej kompozycji kształtów, rodem z pracowni najlepszego rzemieślnika.
Lampy SOHO to propozycja, która doskonale sprawdzi się w przestronnych wnętrzach, w których wszystkie detale dobierane są z niezwykłą starannością. Wariant złoty idealnie wpisze się w efektowny salon w stylu boho lub pomoże rozświetlić luksusowy apartament typu studio. Żyrandol w kolorze intensywnej czerni może być natomiast ciekawym akcentem w nowoczesnym wnętrzu lub stanowić znakomite wsparcie przestrzeni loftowej, wyraźnie odcinając się na tle szarego betonu bądź drewnianych paneli ściennych.
Kolekcja SOHO – piękno sztuki użytkowej
Lampy z linii SOHO należą do tego typu żyrandoli, które najlepiej prezentują się samodzielnie – jako centralne źródło światła w pomieszczeniu. Na szczęście ich znaczne wymiary i zastosowane żarówki LED sprawiają, że nie potrzebują one dodatkowego towarzystwa i z powodzeniem rozjaśnią nawet duże wnętrza. Lampy SOHO mają średnicę 50 centymetrów, a ich klosz, wykonany z metalowych, geometrycznych płytek, ma wysokość 8 cm. Cztery linki, na które łączą klosz z okrągłą rozetą można regulować w zakresie od 50 do 100 cm, dzięki czemu bez trudu można dopasować żyrandol do wysokości pomieszczenia.
Intrygująca, geometryczna linia lamp SOHO składa się z następujących pozycji:
• Lampa sufitowa wisząca LED, na okrągłej rozecie, czarna ML6157
• Lampa sufitowa, wisząca LED, na okrągłej rozecie, złota ML6156
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 720Lm |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 580mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø500mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 4.9kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| RODZINA LAMP | SOHO / TORINO |
| WAGA BRUTTO | 6.7kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
