Lampa wisząca SOBRESA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Subtelna gra kształtów i materiałów, dzięki siatce z wysokiej klasy metalu, szklanemu kloszowi i drewnianym dodatkom. Ta lampa wisząca SOBRESA łączy w sobie trzy klosze zawieszone na prostokątnej podstawie, z których każdy ma taki sam, loftowy charakter. Otwarty klosz i podwójna ściana dodają zaskakującego rozproszenia światłu. 3 klosze z siatką doskonale sprawdzą się nad stołem jadalnym lub wyspą kuchenną. Ta 3-punktowa oprawa wisząca łączy wspaniały charakter z nienagannym smakiem, który idealnie wpisuje się w wystrój nowoczesnych pomieszczeń.
Lampa wisząca SOBRESA z 3 kloszami - specyfikacja
Lampa wisząca SOBRESA mierzy aż 600 mm szerokości i 120 mm głębokości. Jej wysokość możesz dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb i wysokości pomieszczeń dzięki regulacji w przedziale 500-900 mm. Wymiary samego klosza to wysokość o 110 mm oraz szerokość 115 mm. Lampa pracuje pod napięciem 230V, a jej częstotliwość zasilania to 50 Hz. W lampie wiszącej SOBRESA należy stosować 3 żarówki o gwincie E27. Jej moc to 60 W. Waga samej lampy wynosi 2,3 kg, z kolei po zabezpieczeniu i zapakowaniu - 2,7 kg.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 3xE27 MAX 60W |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | SOBRESA |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| WAGA NETTO | 2.3kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 2.7kg |
