Lampa wisząca SOBRESA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dodaj nowoczesny design swoim pomieszczeniom dzięki tej wiszącej lampie ze szkła i czarnej metalowej konstrukcji. Lampa wisząca SOBRESA z jednym kloszem charakteryzuje się prostym okrągłym kształtem i drewnianymi detalami. Połączenie tych trzech materiałów - drewna, metalu i szkła - to cecha charakterystyczna wnętrz w stylu loftowym. Urządzasz salon w tym właśnie stylu? Nasza lampa będzie strzałem w dziesiątkę! Ta wyjątkowa, ale minimalistyczna lampa to synonim nowoczesności.
Lampa wisząca SOBRESA - specyfikacja
Do głównego światła przymocowany jest cienki i napięty drut w czarnym kolorze. Główne światło zostało osłonięte dwuwarstwowym kloszem. Pierwsza warstwa to klosz z siatki drucianej o czarnym wykończeniu, a druga warstwa to prosty klosz szklany.
Lampa mierzy 120 mm szerokości, 120 mm głębokości. Jej wysokość możesz dostosować do własnych potrzeb i wysokości pomieszczeń, dzięki regulacji w przedziale 500-900 mm. Wymiary samego klosza to wysokość 110 mm oraz szerokość 115 mm. Lampa pracuje pod napięciem 230V, a jej częstotliwość zasilania to 50 Hz. Do lampy SOBRESA należy stosować żarówkę o gwincie E27. Oferowana moc to 60 W. Waga lampy wynosi 0,68 kg
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 max 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | SOBRESA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA NETTO | 0.68kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| WAGA BRUTTO | 1.04kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
