Lampa wisząca SIRIUS 26W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji SIRIUS to obowiązkowy element każdego wnętrza w stylu glamour. Połączenie złota i kryształu znakomicie będzie komponowało się ze szlachetnymi i połyskującymi materiałami: aksamitem, atłasem i jedwabiem. Ciekawą opcją jest zastosowanie lamp SIRIUS w bardziej nowoczesnych przestrzeniach. Eleganckie kinkiety czy zwisy przełamią nieco surową aranżację i wprowadzą do niej powiew luksusu oraz odrobinę kobiecości.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | SIRIUS |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-100 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1300lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE + KRYSZTAŁ |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | D - DD189 |
| WAGA NETTO | 1.88kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 26W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
