Lampa wisząca SIRIO 5xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100-120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA NETTO | 1.53kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 850mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| WAGA BRUTTO | 1.86kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100-120mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 5xG9 25W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 93 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SIRIO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
