Lampa wisząca SFERA BLACK/CHROME 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.91kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czerń / Chrom |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SFERA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.56kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
