Lampa wisząca SANSA 11W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 88 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 11W LED |
| KOLOR | CZARNY + MOSIĄDZ |
| RODZINA LAMP | SANSA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 765mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-1200mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 825lm |
| WAGA NETTO | 2.9kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 3.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
