Lampa wisząca ROTONDA BLACK 93W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 86 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78181 |
| WAGA BRUTTO | 3.74kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 86 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ROTONDA |
| MOC | 93W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400+600+800mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4650 Lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
