Lampa wisząca ROMA WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji ROMA doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o modnym, minimalistycznym klimacie. Wariant biały wprowadzi do pomieszczenia lekkość, świeżość i subtelny powiew luksusu, modele w barwie czarnego matu to z kolei kwintesencja elegancji i klasy.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.95kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | ROMA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180 mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
