Lampa wisząca RIO 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.90 kg |
| KOLOR | CHROM |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| MOC | 1xE27 |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MATERIAŁ | METAL+ SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 1.30 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY E27 |
