Lampa wisząca RICHMOND BLACK / GOLD 5xE27 Koło
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
które dedykowane są nowoczesnym przestrzeniom.
Na linię tę składa się cała gama niezbędnych w każdym wnętrzu modeli:
lampy wiszące z pojedynczym i potrójnym źródłem światła, subtelne kinkiety i plafony.
W przypadku kolekcji RICHMOND najbardziej przyciągającym wzrok elementem są smukłe,
szklane klosze, wykonane z dymionego szkła oraz metalowe elementy konstrukcyjne.
Niezwykłej klasy i elegancji dodają lampom również stylowe, złote wstawki.
Harmonijne połączenie czarnego metalu, dymionego szkła i złotych detali sprawia,
że lampy RICHMOND najlepiej prezentują się w klasycznych, eleganckich wnętrzach.
Fantastycznie będą się one komponowały z marmurowymi blatami, jasnymi ścianami i obitymi miękkim materiałem kanapami.
Ciekawy efekt uda się również osiągnąć, montując kinkiety i lampy wiszące w sypialni z dużym,
kontynentalnym łóżkiem i ciemną tapetą ze złotym, geometrycznym wzorem.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 5.9kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 7.62kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 5xE27 60W |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | RICHMOND |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
