Lampa wisząca REFLEX fi 170 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 0.93kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | REFLEX |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170mm |
| GWINT | E14 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
