Lampa wisząca PORTER BLACK 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xGU10 8W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| RODZINA LAMP | PORTER |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000m |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 390mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
