Lampa wisząca PLAY BLACK 3xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.7kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 2.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20) GŁĘBOKOŚĆ OPAKOW |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18) WYSOKOŚĆ OPAKOWA |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19) SZER OPAKOWANIA |
| RODZINA LAMP | PLAY |
| MOC | 3xG9 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 350-900mm |
