Lampa wisząca PLAY BLACK 1xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca PLAY BLACK to doskonałe połączenie nowoczesnego designu z uniwersalnym zastosowaniem. Lampa występuje w kolorze czarnym. Została wykonana z metalu i szkła, przez co pasuje do różnych wnętrz, dodając im subtelnej elegancji i charakteru.
Dzięki regulowanej wysokości od 350 do 900 mm, lampa PLAY BLACK doskonale sprawdzi się w nowoczesnych salonach, sypialniach po obu stronach łóżka oraz nad wyspą kuchenną. Jej nowoczesna forma, nada pomieszczeniom wyjątkowego charakteru i stylu.
Lampa PLAY BLACK to nie tylko oświetlenie, ale także wyrazisty element dekoracyjny, który wzbogaca każde wnętrze elegancją i nowoczesnością.
Kolekcja Lamp PLAY - Elegancja i Stylowy Akcent w Twojej Sypialni
Kolekcja lamp PLAY to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, zaprojektowane specjalnie, by dodać elegancji i stylowego akcentu w Twojej sypialni. Lampy z tej kolekcji charakteryzują się regulowaną wysokością od 350 do 900 mm, co umożliwia idealne dopasowanie do wnętrza, szczególnie nad łóżkiem.
Lampy z kolekcji PLAY występują w kolorze czarnym, z eleganckim elementem dekoracyjnym w różnych wariantach kolorystycznych: różowym złocie, złotym oraz czarnym. Każdy z tych elementów nadaje lampie niepowtarzalny wygląd, który dodaje charakteru i subtelnej elegancji przestrzeni sypialni.
Dzięki wyjątkowemu designowi i wysokiej jakości wykonaniu, lampy PLAY nie tylko oświetlają Twoje wnętrze, ale także stanowią wyrafinowany element dekoracyjny, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat i styl.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | PLAY |
| MOC | 1xG9 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 350-900mm |
