Lampa wisząca PIERRE BLACK 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowe lampy do bogato urządzonych, wykwintnych wnętrz, w których dominują klasyczne kolory. Zarówno drewno, jak i elementy metalowe doskonale współgrają z bielą, czernią i szarością kloszy, tworząc wytworne zestawienia. Dzięki temu, że lampy z tej kolekcji występują w formie stojącej i wiszącej, możesz zestawić je ze sobą, tworząc spójną dekorację salony czy gabinetu.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.1 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 70 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 70 |
| RODZINA LAMP | PIERRE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
| KATALOG | STARY |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| WAGA NETTO | 1 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 700 mm |
| MARKA | Milagro |
