Lampa wisząca PETRA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 650 mm |
| MATERIAŁ | METAL+ SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY E27 |
| WAGA BRUTTO | 4.50 kg |
| KOLOR | CHROM |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 3xE27 |
| GWINT | E27 |
