Lampa wisząca PERU WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 1.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| RODZINA LAMP | PERU |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 1xE27 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 210mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160mm |
