Lampa wisząca PARMA 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W linii PARMA dominuje prostota i owalne kształty, a to wszystko opakowane trzema wyrazistymi barwami - czernią, złotem i bielą. Dwie pierwsze, z których wykonano zwisy i ramiona lamp doskonale wkomponują się we wnętrza utrzymane w industrialnym stylu, w których dominuje cegła, czerń czy też barwy natury. Z kolei biała kula, która rozprasza światło to ukłon w stronę osób ceniących sobie modernistyczne akcenty.
Linia składa się z pięciu elementów: z kinkietu, a także z czterech lamp wiszących. Ten ostatni typ jest dostępny w wariancie pojedynczym, potrójnym oraz wyposażonym w cztery i w pięć źródeł światła. Kolekcja PARMA stanowi więc doskonale uzupełniającą się całość, ale też każda z lamp, osobno, będzie świetnym elementem dekoracyjnym. Wykonano je z połączenia metalu oraz szkła.
Oświetlenie od marki MiLAGRO objęto 24-miesięcznym okresem gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| RODZINA LAMP | PARMA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czerń / Mosiądz |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400 -800 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135 mm |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 135 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.64kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 0.97kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 135 mm |
| MARKA | Milagro |
