Lampa wisząca PALMIRA BLACK / GOLD 1xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z PALMIRA to prosty i niezawodny sposób na dodanie każdemu pomieszczeniu elegancji i wprowadzenia do niego odrobiny luksusu. Produkty z tej kolekcji idealnie wpiszą się w klimat salonu urządzonego w stylu nowojorskim, a także sypialni utrzymanej w klimacie glamour. Świetnie sprawdzą się także jako dodatek we wnętrzu klasycznego gabinetu czy domowej biblioteki.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| WAGA BRUTTO | 2.54kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PALMIRA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500 mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
