Lampa wisząca OZZY BLACK / WOOD 4xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji OZZY to propozycja, która znakomicie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak i wnętrzach inspirowanych stylem retro. Szczególnie dobrze prezentować się one będą na zaadaptowanych strychach i poddaszach, harmonijnie współgrając z odsłoniętymi belkami i drewnianym stropem. Loftowy styl lampy i możliwość indywidualnego dopasowania ich wysokości sprawią, że każde wnętrze będzie wyglądało modnie i nowocześnie.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | OZZY |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1050 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WAGA NETTO | 3.87kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 5.22kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 112 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 4xE27 60W |
| KOLOR | Czerń / Naturalne drewno |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
