Lampa wisząca OVAL BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elementem charakterystycznym całej kolekcji jest nowoczesny, kulisty kształt. Lampy oprócz metalowego wykończenia, mają stylowe detale z drewna - pierścienie na zakończeniu kloszy oraz na ramionach i podstawie poszczególnych modeli. Wstawki z drewna ocieplają całą stylizację. Prezentowana kolekcja świetnie sprawdzi się we współczesnych wnętrzach, charakteryzujących się prostotą i monochromatyczną, czarno-białą kolorystyką. Łącząc ze sobą poszczególne modele można stworzyć spójną i kompletną aranżację.
Na lampy producent udziela 2-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.45 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL+ DREWNO |
| WAGA BRUTTO | 0.65 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | OVAL |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
