Lampa wisząca OHIO BLACK 40W LED 3000K-4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria lamp wewnętrznych OHIO została stworzona przez polską markę MiLAGRO. Kolekcja OHIO zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego, oryginalnego designu. Kluczowym elementem konstrukcji jest wyjątkowy okrągły klosz w kształcie pierścienia, który za pomocą wbudowanego światła LED oświetla pomieszczenie. Całość prezentuje się niezwykle stylowo za sprawą delikatnych, praktycznie niewidocznych zwisów.
Lampy OHIO charakteryzują się niepowtarzalnym kształtem. W kolekcji znalazły się biel oraz czerń, czyli niezwykle uniwersalne, ponadczasowe kolory, które świetnie zaprezentują się zarówno w klasycznym wystroju salonu, jadalni, a nawet sypialni, jak i minimalistycznym wnętrzu. Seria będzie dobrze współgrać ze stonowanymi barwami, jak i mocnymi, kontrastującymi zestawieniami. Zaletą lamp OHIO jest to, że dobrze będą wyglądały powieszone pojedynczo, jako kulminacyjny punkt dopełnienia wnętrza. Takie oświetlenia świetnie sprawdzi się na przykład w pomieszczeniu o dużym metrażu, gdzie potrzebne jest dobre, a zarazem klimatyczne światło.
Seria OHIO - polska produkcja
Wiszące lampy z serii OHIO wykonane zostały z niezwykle trwałych materiałów z metalu odpornego na zarysowania i uszkodzenia, a także z akrylu. Obie lampy zostały wyposażone w źródło światła 24 W LED o neutralnej temperaturze 4 000 K. Wysokość lampy jest regulowana i wynosi od 40 do 100 cm, natomiast średnica klosza wynosi 45 cm oraz grubość 7 cm. Jest to bardzo duża zaleta, ponieważ bez problemu możemy dostosować odległość oprawy od sufitu do na przykład stołu według naszych potrzeb. Seria OHIO od marki MiLAGRO jest objęta 24-miesięczną gwarancją producenta.
Linia OHIO składa się z dwóch wyjątkowych, niepowtarzalnych modeli lamp:
lampy wiszącej w kolorze czarnym ML6358
lampy wiszącej w kolorze białym ML6357
Dane techniczne
| MOC | 40W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| RODZINA LAMP | OHIO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 450mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| WAGA NETTO | 2.21kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA BRUTTO | 3.33kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | D - PCB78133 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000, 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
