Lampa wisząca NIKO GOLD 3xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | NIKO |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| KOLOR | ZŁOTY + CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 3xG9 max 9W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 385-1430mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 3.2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 145mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 4.2kg |
