Lampa wisząca NEST 43W LED śr. 61cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.3kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA BRUTTO | 3.4kg |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | NEST |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 43W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1500mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 610mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2150lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 610mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
