Lampa wisząca MOONLIGHT 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosze wykonane są z elementów metalowych, szklanych oraz kryształów. W ofercie lamp znaleźć można kinkiet i wiszące lampy sufitowe jednym oraz z trzema punktami światła.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 4.95kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 3.61kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 440 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | MOONLIGHT |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E14 |
