Lampa wisząca MOONLIGHT 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosze wykonane są z elementów metalowych, szklanych oraz kryształów. W ofercie lamp znaleźć można kinkiet i wiszące lampy sufitowe jednym oraz z trzema punktami światła.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | E14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | MOONLIGHT |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| WAGA NETTO | 0.90kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.22kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 440mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
