Lampa wisząca MONZA BRASS 7xG9 max 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 7xG9 max 8W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | MONZA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY/ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| WAGA NETTO | 3.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 440mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 4.3kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 7 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 440mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
