Lampa wisząca MONZA BRASS 1xG9 max 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.49kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.73kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xG9 max 8W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | MONZA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500mm-900mm |
