Lampa wisząca MONZA BLACK/GOLD 1xG9 8W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ergonomii i klasy. Wiszące lampy dostępne są w dwóch wariantach: z okrągłą rozetą oraz prostokątną belką. Pozwala to na stworzenie spójnego kompletu lamp do naszego domu lub mieszkania.
MONZA to wyjątkowy styl, klasa i elegancja. Lampy te będą pasowały do pomieszczeń w ciemniejszej kolorystyce. Mogą również kontrastować z białymi ścianami. Złote fragmenty lampy będą tworzyły spójną całość z innymi złotymi elementami wystroju wnętrza. Lampy będą komponowały się z eleganckimi meblami w dystyngowanych pomieszczeniach. Zapewnią oświetlenie przestrzeniom urządzonym w dobrym guście, takim jak korytarze, łazienki, salony czy jadalnie. Stylowe lampy mogą zawisnąć nad stołem, barem czy ławą. MONZA w wersji kinkietów to małych rozmiarów lampy, które zapewniają dużą dawkę oświetlenia.
Kolekcja lamp MONZA objęta jest 24-miesięczną gwarancją zapewnioną przez producenta.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 1xG9 8W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | MONZA |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| GWINT | G9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| WAGA NETTO | 0.49kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 380mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 640lm |
| WAGA BRUTTO | 0.73kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MARKA | Milagro |
