Lampa wisząca MOLLY GREEN 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | MOLLY |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| KOLOR | Zielony |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 1xE14 |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 510-1200mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Milagro |
