Lampa wisząca MOLLY 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 380mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| WAGA BRUTTO | 3.2kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| RODZINA LAMP | MOLLY |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| MOC | 3xE14 |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 510-1200mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
