Lampa wisząca MILA 14xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 766mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 5.4kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 148/118/98mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 632mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 89 |
| RODZINA LAMP | MILA |
| MOC | 14xG9 max 9W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150/120/100mm |
| GWINT | G9 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 419-1200mm |
