Lampa wisząca MARBLE WHITE/BLACK 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy MARBLE pasować będą zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych pomieszczeń. Różne rodzaje wersji kolorystycznych pozwalają na dopasowanie lamp do aranżacji. Lampy korespondować będą z czarnymi, białymi oraz złotymi elementami wystroju. Eleganckie lampy sprawdzą się jako oświetlenie salonów, kuchennej wyspy czy klimatycznych jadalni. Lampy w wersji złoto-białej i czarno-złotej pasować będą do przestrzeni z wieloma pozłacanymi elementami. Pozwalają one poczuć luksus, ale z dobrym smakiem i bez popadania w zbytni przepych. Będą doskonałą opcją dla wnętrz urządzonych z klasą.
Kolekcja lamp Marble objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| RODZINA LAMP | MARBLE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 50-100 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21.28kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| GWINT | GU10 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 2.72kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 3.36kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 360mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
