Lampa wisząca MADERA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa MADERA ma neutralny, inspirowany stylem rustykalnym wygląd, który rozjaśni Twój dom swoją prostą i elegancją. Jest to konstrukcja łatwa w montażu, co oznacza, że można ją przymocować do dowolnej istniejącej oprawy. Trzy przewody prowadzą do indywidualnych szklanych kloszy, które nadają subtelne wrażenie. Ten model lampy sprawdzi się w szczególności w kuchni z dodatkiem drewnianych elementów. Stawiając na lampę, która w swojej konstrukcji również posiada ten materiał, stworzysz spójne wnętrze. Białe oświetlenie wiszące z przezroczystymi szklanymi kloszami i drewnianymi dodatkami sprawdzi się również doskonale w salonie.
Lampa wisząca MADERA - specyfikacja
Ten model lampy z trzema kloszami możesz dostosować do własnych potrzeb, a w szczególności wysokości sufitu. Trzy wiszące klosze doskonale rozświetlą blat roboczy w kuchni. To właśnie w tym pomieszczeniu ten model lampy będzie szczególnie funkcjonalny.
Regulowana wysokość daje możliwość montażu w przedziale 400-900 mm. Lampa MADERA wymaga zastosowania 3 żarówek o gwincie E27. Lampy pracują pod napięciem 230V, a ich częstotliwość zasilania to 50 Hz.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | MADERA |
| MOC | 3xE27 MAX 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
