Lampa wisząca MADERA 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz lampy, która idealnie doświetli Twoją wyspę kuchenną z dodatkami drewna? Lampa MADERA w wersji z trzema szklanymi kloszami i dodatkami z naturalnego drewna bukowego sprawdzi się w tej roli doskonale. Lampa wisząca rzuca światło bezpośrednio na blat wyspy kuchennej, dzięki czemu skutecznie rozjaśnia przestrzeń, z której aktualnie korzystamy. Co ważne światło padające na wyspę nie jest oślepiające, a sam transparentny klosz doskonale je rozprasza. Tę designerską lampę wiszącą możemy wykorzystać nie tylko w kuchni, ale również w salonie, w którym dominują drewniane akcenty. Będzie stanowiła idealne dopełnienie niemal każdego nowoczesnego wnętrza.
Lampa MADERA - specyfikacja
Długi przewód lampy wiszącej MADERA pozwala na regulację wysokości w przedziale 400-900 mm. Posiada ona trzy punkty świetlne. Wymiary pojedynczego klosza to 150 mm wysokości oraz 100 mm szerokości. Do lampy MADERA należy wybrać 3 żarówki o gwincie E27. Lampy pracują pod napięciem 230V, a ich częstotliwość zasilania to 50 Hz.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 3xE27 MAX 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | MADERA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NOWOŚCI | 22 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
