Lampa wisząca MADERA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz nowoczesnej lampy, która idealnie doświetli poszczególne przestrzenie w Twoim domu? Lampa wisząca MADERA sprawdzi się idealnie w roli oświetlenia nad stół lub wyspę kuchenną. Jest to nie tylko funkcjonalna lampa zapewniająca profesjonalne doświetlenie, ale również wyjątkowy element dekoracyjny o minimalistycznej formie. Do stworzenia tego modelu zostały wykorzystane aż trzy materiały, które doskonale ze sobą współgrają - naturalne drewno bukowe, eleganckie szkło i niezwykle wytrzymały metal.
Lampa wisząca MADERA - specyfikacja
Możliwość regulacji przewodów sprawia, że lampę wiszącą MADERA możesz wykorzystać w pomieszczeniach zarówno o niskich, jak i wysokich sufitach. Regulacja wysokości obejmuje zakres 400-900 mm. Szklane klosze o transparentnej powierzchni sprawiają, że emitowane światło ma przyjemną, lekką poświatę. Szerokość lampy to 100 mm - tyle samo co jej głębokość. Z kolei wysokość i szerokość samego klosza to odpowiednio 150 i 100 mm. Do lampy MADERA należy wybrać żarówkę o gwincie E27. Oferowana moc to 60 W. Lampy pracują pod napięciem 230V, a ich częstotliwość zasilania to 50 Hz.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 1xE27 max 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | MADERA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-900mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
