Lampa wisząca MACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linia MACK składa się z czterech elementów: stylowego kinkietu i nie mniej stylowych lamp wiszących: pojedynczej, potrójnej oraz wyposażonej w pięć źródeł światła. Każdą z nich wykonano z wysokiej jakości, jasnego, starannie oszlifowanego drewna.
Lampy z linii MACK zaprojektowano w taki sposób, aby pięknie eksponowały światło, dlatego warto zainwestować w żarówki dekoracyjne , które również będą doskonałym elementem dekoracyjnym. Ramę oświetlenia w tych modelach stanowi kwadrat (kinkiet) oraz prostokąty (obie lampy wiszące) zawieszone na metalowych zwisach. Taki design świetnie dopełni wystrój pokoju dziennego czy sypialni, w których przeważa drewno i jasne, naturalne barwy.
Oświetlenie wyprodukowane przez firmę MiLAGRO objęto 2-letnią gwarancją producencką.
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 1xE27 |
| MATERIAŁ | drewno |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| RODZINA LAMP | MACK |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| GWINT | E27 |
