Lampa wisząca LUNGO 1xT8 9W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | G13 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-900mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 65mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 640mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 2.45kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | LUNGO |
| MOC | 1xT8 9W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
