Lampa wisząca LUMI 1xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | LUMI |
| MOC | 1xG9 max8W |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 250-900mm |
