Lampa wisząca LUGANO SMOKED 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000m |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.24kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 3.2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 39 |
| RODZINA LAMP | LUGANO |
| MOC | 3xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| KOLOR | Czarny / Chrom |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
