Lampa wisząca LUGANO SMOKED 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31.5 |
| RODZINA LAMP | LUGANO |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Czarny / Chrom |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000m |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.88kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
